SOSYAL HİZMET UZMANLARI DERNEĞİ

TURKISH ASSOCIATION OF SOCIAL WORKERS

Sosyal Ağlar:

TBMM Milletvekili Ziyareti

;
Bu Sayfa 37 Kez Görüntülendi.

Genel Başkan Yardımcımız Fatma Tokmak Yüksel ile Sosyal Kültürel İşler Sekreterimiz Abdullah Özbay 9 Ekim 2020 tarihinde, TBMM’de mesleki sorunlarımız için desteklerini esirgemeyen milletvekillerine teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. 

İlk olarak, CHP Divan Üyesi Adıyaman Milletvekili Sayın Abdurrahman Tutdere ile görüşülerek atamaların bakanlıklar arasında eşgüdümlü ve eşzamanlı yapılmaması nedeniyle mükerrer yerleşmeler sonucunda kadroların boş kalması; sosyal hizmet eğitiminin açık ve uzaktan verilemeyeceğine ve sosyal çalışma görevlisi adı altında başka mesleklerin sosyal hizmet uzmanlarının görev tanımlarıyla çalıştırılmaları gibi sorunlara değinildi. Diğer yandan, Gaziantep Milletvekilleri Sayın İrfan Kaplan ve Sayın Bayram Yılmazkaya şehir dışında oldukları için kendileri ile telefonla görüşüldü ve sorunlarımız ve beklentilerimizle ilgili hazırlanan dosyalar danışmanlarına teslim edildi. 

Önümüzdeki süreçte, bir program çerçevesinde Yönetim Kurulumuz tüm siyasi parti milletvekilleri ve grup başkanları ile görüşmeye ve sorunlarımızı iletmeye devam edecektir.

Mesleğimize sağladıkları destekler için milletvekillerine teşekkür ederiz.


YORUMLAR

İlk Yorum Yapan Siz Olun.


İletişim:

Meşrutiyet Mah.Karanfil Sk.Zafir İş Merkezi
(Dost Kitapevi Karşısı) Kat:4 No:86 Kızlay/Ankara

0 530 200 1886
info@shuder.org

Üyesi Olduğumuz Kuruluşlar:

Sosyal Ağlar:

her hakkı saklıdır©shuder.org