SOSYAL HİZMET UZMANLARI DERNEĞİ

TURKISH ASSOCIATION OF SOCIAL WORKERS

Sosyal Ağlar:

Davet

;
Bu Sayfa 127 Kez Görüntülendi.

Değerli Meslektaşlarımız,

1995’ten bugüne kadar, Sosyal Hizmet Uzmanları Derneği işbirliği ile her yıl gerçekleştirdiğimiz Ulusal Sosyal Hizmet Sempozyumumuz, bu yıl Maltepe Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Sosyal Hizmet Bölümü ev sahipliğinde yapılacaktır. Türkiye genelinde sosyal hizmet disiplininin en kapsamlı bilimsel etkinliği olan ve bu yıl 26.sını gerçekleştireceğimiz Ulusal Sosyal Hizmet Sempozyumunun duyurusunu siz değerli meslektaşlarımızla paylaşmaktan mutluluk duymaktayız. 
“Yeni Toplumsal Riskler ve Belirsizlikler Çağında Sosyal Hizmet” ana teması etrafında sosyal hizmet mesleğini ve disiplinini tartışacağımız 26. Ulusal Sosyal Hizmet Sempozyumumuzda sosyal hizmet, sosyal politika ve ilgili sosyal bilimler alanlarında hazırlanan bildiriler ile sosyal sorunların dönüşümünü, sosyal hizmetlerin ve sosyal politakaların eleştirisini, sosyal hizmet uygulamalarının dönüştürücü gücünü ve ortak bir gelecek için insan haklarına dayalı sosyal hizmetlerin ne olması gerektiğini birlikte düşünmek ve tartışmak istiyoruz.

Siz değerli meslektaşlarımız ile buluşmak ve akademik etkileşimleri sağlamak üzere hepinizi 17-18-19 Ekim 2024 tarihleri arasında İstanbul Maltepe Üniversitesi Marmara Eğitim Köyü Yerleşkesi’nde yüz yüze gerçekleştirilecek olan sempozyumumuza davet ediyoruz. Değerli katılımlarınız, derneğimizin işbirliği ve sponsorlarımızın desteğiyle başarıya ulaşacak sempozyumumuzda, hepinizi aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Web Sitesi: https://shuder.org
İnstagram: 26_sh_sempozyumu
Twitter: SHSempozyum2024


YORUMLAR

İlk Yorum Yapan Siz Olun.


İletişim:

Meşrutiyet Mah.Karanfil Sk.Zafir İş Merkezi
(Dost Kitapevi Karşısı) Kat:4 No:86 Kızlay/Ankara

0 530 200 1886
info@shuder.org

Üyesi Olduğumuz Kuruluşlar:

Sosyal Ağlar:

her hakkı saklıdır©shuder.org