SOSYAL HİZMET UZMANLARI DERNEĞİ

TURKISH ASSOCIATION OF SOCIAL WORKERS

Sosyal Ağlar:

25. Ulusal Sosyal Hizmet Sempozyumu 2023: Cumhuriyet’in 100. Yılında Sosyal Hizmetin: Dünü, Bugünü ve Geleceği

;
Bu Sayfa 460 Kez Görüntülendi.

📣🙌🏽Değerli meslektaşlarımız,

Cumhuriyetimizin 100. Yılını kutlayacağımız bu yılı Sosyal Hizmet ile birleştirerek demokrasi, insan hakları, sosyal devlet ve hukuk devleti idealinin paylaşıldığı “Cumhuriyet’in 100. Yılında Sosyal Hizmetin Dünü, Bugünü ve Geleceği” isimli sempozyumumuzla somutlaştırarak sizlerle, Cumhuriyet çatısı altında sosyal hizmet mesleğini ve disiplinini Türkiye’de daha fazla kurumsallaştırarak geleceğe taşımaya niyet etmekteyiz. Bu gaye ile IFSW (Uluslararası Sosyal Hizmet Uzmanları Federasyonu) tarafından disiplinimizin kapsayıcı değerleri olan insan hakları, sosyal adalet, eşitlik ve çeşitliliklere saygı temelinde belirlenen “Ortak Eylem Yoluyla Çeşitliliklere Saygı”, temasından hareketle çeşitli alt temalarla sosyal hizmeti Cumhuriyetimizin 100. Yılında sizlerle değerlendirmek ve tartışmak istiyoruz.

2023 – 2024 Öğretim Yılı Güz Dönemi’nde sosyal hizmet disiplininin Türkiye ölçeğindeki en kapsamlı bilimsel etkinliği olan Ulusal Sosyal Hizmet Sempozyumunun 25.’sini Munzur Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Sosyal Hizmet Bölümü ve Sosyal Hizmet Uzmanları Derneği (SHUDER) ile Tunceli’de sizlerle gerçekleştirmeyi arzuluyoruz. 25. Ulusal Sosyal Hizmet Sempozyumu 2023: Cumhuriyet’in 100. Yılında Sosyal Hizmetin: Dünü, Bugünü ve Geleceği” adlı sempozyumumuz bu yıl Munzur Üniversitesi Büyük Kongre Merkezi’nde 19-20-21 Ekim 2023 tarihlerinde düzenlenecektir. Sempozyum yüz yüze ve online olmak üzere hibrit şekilde gerçekleştirilecek olup sosyal hizmete emek ve gönül veren siz değerli katılımcılarımızı aramızda görmekten büyük mutluluk ve onur duyacağımızı sizlerle paylaşmak isteriz!

🔸Munzur Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölümü ve Sosyal Hizmet Uzmanları Derneği


NOT:
Sempozyum kapsamında sunulacak bildiriler ISBN kodlu bir şekilde Özet Bildiri Kitabı, Tam Metin Kitabı ve tematik kitap olanaklarıyla yayımlanacaktır. Bununla beraber Cumhuriyetin 100. Yılında sosyal hizmet ile ilgili bildirilerden bazıları, yazarların isterlerse geliştirip makale haline getirmelerinin ardından “Toplum ve Sosyal Hizmet” dergisinin ilgili sayılarında basılmak üzere hakem değerlendirme sürecine alınacaktır.

 

Sempozyumun resmi web sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz!


YORUMLAR

İlk Yorum Yapan Siz Olun.


İletişim:

Meşrutiyet Mah.Karanfil Sk.Zafir İş Merkezi
(Dost Kitapevi Karşısı) Kat:4 No:86 Kızlay/Ankara

0 530 200 1886
info@shuder.org

Üyesi Olduğumuz Kuruluşlar:

Sosyal Ağlar:

her hakkı saklıdır©shuder.org